Oyyla

onkare.com da neyin nesi?

onkare.com içeriği kullanıcıları tarafından oluşturulan, bu içeriğin kullanıcılarının oylarıyla ana sayfaya yükseltildiği veya yayından kaldırıldığı, aklınıza gelen her şeyi paylaşabileceğiniz pek enfes bir yer!

Çok beğendim, nasıl yapıyoruz?

Ortalama 17sn süren bir işlemle kayıt oluyoruz.


Wzzzp Türkiye - Hit Değişim


Socidi - Social Dictionary


Facebook Comments Urban Dictionary


Socidi Türkçe

İçeriğe üye ol

İçeriğe üye ol

En çok arananlar

etiketleri: | | | |
toobey resmi

2006 Dünya Kupası sahibini buldu. 64 Maçlık serinin sonunda şampiyon olan taraf İtalya oldu. 90 dakikası 1-1 biten maçta ilk golünü Zidane penaltıdan 6. dakikada attı. Beraberlik golünü ise Materazzi 19. dakikada attı. Zidane hayatının veda maçında İtalyalı oyuncu Materazzi'ye kafa atarak kırmızı kart gördü. Uzatmalarda da gol olmayınca seri penaltılara geçildi. Penaltılarda İtalya Fransa'yı 5-3 yenerek kupayı Brezilya'dan alıp müzesine götürdü. Sonuçta gülen taraf İtalya oldu. Bilinen rakamlara göre Almanya bu dünya kupasından 24 milyar dolar elde etti. Diğer gülen taraf ise Almanya oldu. :))Â


yazının devamı | 2 yorum
etiketleri: | | | |
amlkare resmi

Aziz YıldırımAziz YıldırımBir gol bir kulübü bu kadar mı değiştirir? Hem de gelmeyen bir gol bu... Â Appiah'ın kafası olabilrdi belki bu.. Ya da Anelka'nın topu ayağına aldığında bütün tribünlerin heyecanlandığı bir anda olabilirdi belki.. Ya da gelen gol olarak düşünürsek Beşiktaş maçında Galatarasaylı Hasan Kabze'nin Cordobaya attığı mükemmel gol..

Galatasaray' ı inancıyla şampiyonluğa taşıdı ve Fenerbahçe'nin zaman zaman mental hatalar yapan ama direk hedefe koşan, tesisleşme ve bütçede rakiplerinin çok önünde olmasında büyük katkısı olan yaklaşık 8 yıldır kulübün başında olan başkanı Aziz Yıldırım' ın istifasına sebep oldu. Hepimiz biliyoruz ki gelen goller gelmese ya da gelmeyen gollerden biri gelse Fenerli medya sayesinde Aziz Yıldırım gerçekten şu anda SAINT mertebesine ulaşacaktı. Kulübünün bütçesini 15 milyon dolardan 100 kusur milyon dolara çıkaran, Şükrü Saraçoğlundaki karnaval havasının başmimarı olan, yine Fenerbahçe' nin diğer kulüplerin gözünde bi o kadar antipatik olmasının başrol oyunculuğunu yapan, takımı kulüpler birliğinden çeken Aziz Yıldırım başkanlığa ağlayarak veda etti. Bu onun verdiği 2. istfa dilekçesiydi. Hatırlayanlar bilir, ilkinde bütün fenerbahçe camiası ayağa kalkmış ve onu bu kararından vazgeçirmişti. Ama bu sefer başkan oldukça kararlı görünüyor...


yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun
etiketleri: | |
Gokare resmi

Hakan ŞükürHakan ŞükürUzun süredir son hafta şampiyon belli olmamıştı. Büyük bi heyecan içinde geçen bir 105 dakika sonunda Fenerbahçe'nin Denizlispor'la berabere kalmasıyla Galatasaray şampiyon oldu.

3 yorum
İçeriğe üye ol

Onkare'de Ara

Kullanıcı girişi

Son 10 yorum

Kimler bağlı

Şu an sitede 1 kullanıcı ve 1 ziyaretçi var.

TOPlist onkare'ye link verenler onkare technoratide artieksi