Oyyla

onkare.com da neyin nesi?

onkare.com içeriği kullanıcıları tarafından oluşturulan, bu içeriğin kullanıcılarının oylarıyla ana sayfaya yükseltildiği veya yayından kaldırıldığı, aklınıza gelen her şeyi paylaşabileceğiniz pek enfes bir yer!

Çok beğendim, nasıl yapıyoruz?

Ortalama 17sn süren bir işlemle kayıt oluyoruz.


Wzzzp Türkiye - Hit Değişim


Socidi - Social Dictionary


Facebook Comments Urban Dictionary


Socidi Türkçe

İçeriğe üye ol

İçeriğe üye ol

En çok arananlar

etiketleri: | | | | | |
oyuncukare resmi

Half Life 2Half Life 2

Ve işte yeni bir oyunla yine karşınızdayız. Aslında yeni bir oyun değil de devam oyunu desek daha doğru olur çünkü Half Life 2: Episode One Half Life 2' de kaldığımız yerden devam ediyor. İlk önce Aftermath adıyla duyuruldu bu ek paket yalnız yapımcılar farklı bir strateji izleyerek oyunu episodelere ayırdı. İlki Episode 1 olarak çıkan ek paketleri arkasından 2 ve 3 izleyecek. Bu yılın sonunda çıkacak olan Episode 2 ve 2007 içerisinde çıkacak olan Episode 3, Episode 1 gibi Steam üzerinden oyunculara sunulacak.

 

Sadece HDR (high dynamic range) teknolojisini göstermek amacıyla çıkarılan Lost Coast demosuyla Half Life 2 motorunun neler yapabileceğini görmüştük. Episode serisiyle tüm bu teknolojileri göreceğiz. Eğer ekran kartınız iyiyse gerçekten tüm özellikleri açarak oynamanız tam bir görsel şölen olur sizin için. Aksiyon sahnelerinde devreye giren müzikler de sizi oyunun akışına öyle bir kaptırıyor ki gerçekten gaza gelip tüm yaratıkları tekrar tekrar öldürmek istiyorsunuz :)

Hikaye olarak Half-Life 2'de kalındığı yerden devam ediyoruz. Patlattığımızı zanettiğimiz Citadel aslında hala yerinde durmaktadır. Olan bize olmuştur aslında. Başlangıçta da gördüğümüz üzere, Alyx patlamadan çeşitli yaratıklarca kurtarılıyor ve kendisini bizim yanımızda buluyor. Bu arada, G-Man'den de esintiler sunuluyor ancak yine ne yapmak istediğini anlayamıyoruz, hatta şimdiden söyleyelim, oyun boyunca da anlayamayacağız. Kendimizi, göçük altında bulunuyor ve akıllı robot Dog bizi buradan çıkartıyor. Alyx'in samimi sarılmasından sonra da maceramız buradan devam ediyor. Öncelikli amacımız, City 17'den kaçmak, ancak bunu yapana kadar akla karayı seçiyoruz. Her an her yerde bir aksiyon var ve başımız sık sık belaya girecek. Hatta, daha en başta Citadel'e tekrar girmek zorunda kalıyoruz.

SİSTEM: 1.2 Ghz işlemci, 256 mb ram, 64 mb ekran kartı, 1.5 gb hard disk alanı

ARTILAR: Fizik motoru ve grafik öğeleri muhteşem, gerçeğe yakın yapay zeka, atmosfere sokan müzikler

EKSİLER: Kısa o kadar

 


yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun
Gokare resmi

Özellikle HL2'de ordan burdan çıkan elektronik robotopları kendi tarafımıza geçirebilmek çok keyifliydi. Teşekkürler Valve..


Gokare tarafından Sl, 2006-07-04 02:24 tarihinde gönderildi.
mujdatt resmi

merhaba ama bu oyun internet üzerinden nereden iniyo?

mujdatt tarafından Cmt, 2007-03-24 16:54 tarihinde gönderildi.

Onkare'de Ara

Kullanıcı girişi

Son 10 yorum

Kimler bağlı

Şu an sitede 1 kullanıcı ve 10 konuk var.

sitedekiler


TOPlist onkare'ye link verenler onkare technoratide artieksi