Oyyla

onkare.com da neyin nesi?

onkare.com içeriği kullanıcıları tarafından oluşturulan, bu içeriğin kullanıcılarının oylarıyla ana sayfaya yükseltildiği veya yayından kaldırıldığı, aklınıza gelen her şeyi paylaşabileceğiniz pek enfes bir yer!

Çok beğendim, nasıl yapıyoruz?

Ortalama 17sn süren bir işlemle kayıt oluyoruz.


Wzzzp Türkiye - Hit Değişim


Socidi - Social Dictionary


Facebook Comments Urban Dictionary


Socidi Türkçe

İçeriğe üye ol

İçeriğe üye ol

En çok arananlar

etiketleri: | | | | |
faint resmi

Bu oyunu arkadaşımın demolar CD'sinden Half Life'ı ararken görmüş ve hemen demosunu yüklemiştim. Demosunu hemen bitirip oyuna hasta olduktan bir gün sonra milyon tane arkadaşıma oyuna sahip olup olmadıklarını sormuş ve sadece bir tanesinde olduğunu öğrenmiştim. Arkadaşımdan CD'yi istedikten bir gün sonra biraz öküz olduğu ve CD'leri çantaya kutusuz koyduğu için biri kırık diğeri sağlam görünse de ayvayı yemiş bir CD'yle karşılaşmış, kafayı yemiştim.

 

Oyunun adını daha önce hiç duymadığımdan dolayı eski olduğunu hemen anlamıştım. Fakat demosu açılınca hemen bu düşüncem değişmişti. Oyun eskiydi ama grafikleri zamanına göre muhteşemdi. Ve düşük sistemde de çalışması ayrı bir avantaj...

 

Oyunun senaryosu biraz klasik ama bu oyundan alacağınız zevki çok etkilemiyor. Lafı uzatmadan senaryoya geçelim:

En başta eşşek kadar bir uzay gemisindesiniz. Tam anlayamadım ancak tahminimce siz yıllar önce bir kaza geçirmiş ve uzun uğraşlardan sonra üzerinizde artistik bir kıyafetle eski halinize dönen bir savaşçısınız. Oyunda kısa bir tutorialden sonra uzaylı zübükler hemen geminize saldırmaya başlıyor ve gemi çok hasar alınca bir kaçış kapsülüyle size en yakın yere, halka şeklinde inşa edilmiş bir "dünya" ya iniş yapıyorsunuz. İşte maceramız bu halkayı çözmek ve oradaki uzaylıları gebertmek üzerine kurulu.

 

Oyunun demosunu yüklediyseniz ve zevk aldıysanız, tam sürümüne bayılacaksınız. Ancak tam sürümü demonun üstüne biraz itici gelebilir. Fakat çok kısa sürede alışacaksınız. Ne diyebilirim, alın ve yükleyin... Eminim bayılacaksınız.... Size iyi eğlenceler!!

 

-------fAiNT------->Halo - Combat EvolvedHalo - Combat Evolved


yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun
faint resmi

oyun incelemsi yapmak zaten çok zor bişey... ve şu kısacık yazıyı yazana kadar canım çıktı... ayrıca bu yazıyı 2 kere yazmak zorunda kaldım çünkü ilk yazdığım yazıyı resmin "gövde" kısmına yazmak gibi bir gerizekalılık yapmışım... resmin altına bakarsanız görebilirsiniz... orayı kaydedip kapattıktan sonra durumu anladım ve o an neler düşündüğümü anlatamam... öldüm bea!!

faint tarafından Cmt, 2007-05-05 22:00 tarihinde gönderildi.
Gokare resmi

Ordan kopyala yapıştır yapsaydınız keşke :)
Yine de güzel incelemeniz için teşekkürler.

Gokare tarafından Paz, 2007-05-06 19:03 tarihinde gönderildi.
faint resmi

Kopyala yapıştır yapmak gibi bir imkanım yoktu. Çünkü ne yazık ki o resim penceresini kapamıştım. Pencereyi de tekrar açmak gibi bir imkanım olduğunu düşünmeme rağmen, oradaki yazının da orada kalacağını düşünmedim ve tekrar yazdım... İşte zeka... Her neyse beğenmenize sevindim...

faint tarafından Pzt, 2007-05-07 00:33 tarihinde gönderildi.
faint resmi

Daha HALO 2'yi alamdan HALO 3 çıktı. Gerçi daha tam çıkadı ama Multiplayer demo'su var ve gördüğüm kadarıyla mükemmel. Halo 3'ün trailer'ını aşağıdaki linki browserınızın arama kısmına yazarak izleyebilirsiniz. Çok detaylı bir trailer olmasa da grafiklerine hayran kalacaksınız.

http://www.youtube.com/watch?v=7OBM_T4UwYw

faint tarafından Sl, 2007-06-12 22:28 tarihinde gönderildi.
faint resmi

veya isterseniz bu trailer'ı da izleyebilirsiniz HALO 1'den başlayıp 3'ünü de tanıtıyor...

http://www.youtube.com/watch?v=ZMOB1tYxJlI&NR=1

Bu arada HALO 1'i tekrar oynadım uzaylı öküzlerin sizin geminize saldırmalarındaki ilk amaç siz uyanmadan önce sizi öldürmekmiş... ama sonra uyandığınızı anlayıp kaçış kapsüllerini yok etmeye başlıyorlar... ama işte durduramıyorlar... ööle... :)

faint tarafından Sl, 2007-06-12 22:37 tarihinde gönderildi.

Onkare'de Ara

Kullanıcı girişi

Son 10 yorum

Kimler bağlı

Şu an sitede 1 kullanıcı ve 2 konuk var.

TOPlist onkare'ye link verenler onkare technoratide artieksi