Oyyla

onkare.com da neyin nesi?

onkare.com içeriği kullanıcıları tarafından oluşturulan, bu içeriğin kullanıcılarının oylarıyla ana sayfaya yükseltildiği veya yayından kaldırıldığı, aklınıza gelen her şeyi paylaşabileceğiniz pek enfes bir yer!

Çok beğendim, nasıl yapıyoruz?

Ortalama 17sn süren bir işlemle kayıt oluyoruz.


Wzzzp Türkiye - Hit Değişim


Socidi - Social Dictionary


Facebook Comments Urban Dictionary


Socidi Türkçe

İçeriğe üye ol

İçeriğe üye ol

En çok arananlar

etiketleri: | | | |
faint resmi

  Oyunu indirdikten sonra siteden alabileceğinizhesabınızla oyuna giriş yapın. Her hesapta 3 karakter açabilirsiniz. 4 çeşit karakter, 4 basit sınıf ve 6 gelişmiş sınıf bulunmakta. Lafı uzatmadan bunlardan bahsedelim biraz:

 

Sınıflar

1)Basit Sınıflar

a)Swordsman

  Yakından savaşır. Adından da anlaşıldığı gibi kılıç kullanır. İki küçük kılıç, bir kalkan bi küçük kılıç veya bir büyük kılıç taşıyabilir. İki kılıç taşırken sol elinizde taşıdığınız kılıcon gücü %20 olacaktır. Onun için size bir büyük kılıç taşımanızı tavsiye ederim. Ancak genelde 2 kılıç taşımanız gerekceğinden, level atlamanız en başlarda zor olacaktır. "Verdiği zarar düşmanın defansına bağlıdır."

b)Hunter

  Ok ve yay kullanarak savaşır. Dayanıksızdır. Ancak uzaktan saldırma gücü olması sayesinde ağaçların ve kayaların arkasına saklanıp gayet rahat level atlayabilirsiniz. "Verdiği zarar düşmanın defansına bağlıdır."

c)Herbalist

  Diğer oyuncuları iyileştirme ve onları güçlendirmeye yarayan büyüleri vardır. Büyü kullanarak savaşır. Her partinin ihtiyacıdır.

"Verdiği zarar düşmanın levelina bağlıdır." 

d)Explorer

  Yanında bıçak taşır ancak bıçağı pek kullanmaz. Doğayla ilgili büyüleri vardır. Örneğin yıldırım düşürebilir. Hortum çıkarabilir. Ancak büyü kullanabilmesi için yanında deniz kabuğu bulundurmalıdır. Mesela yıldırım düşürebilmesi için elektrik kabuğu, hortum için rüzgar kabuğu taşımalıdır. Büyü kullandıkça kabuğun enerjisi azalır. "Her düşmana verdiği zarar aynıdır.Leveldan veya defanstan etkilenmez."

 

2)Gelişmiş Sınıflar

  Level 40 olduğunuz zaman seçtiğiniz sınıfa göre gelişmiş sınıfa geçebilirsiniz.

a)Crusader

  Eğer seçtiğiniz karakter Lance (bkz. Karakterler) ise ve Swordsman iseniz bu sınıfı seçebilirsiniz. Crusader büyük kılıç taşıyamaz, iki tane küçük kılıç taşır. Son derece hızlı bir şekilde saldırır.  Sol elde taşınan kılıcın gücünün azalması sorunu, Crusader'in bir yeteneği sayesinde ortadan kalkar. 

  En kötü özelliği son derece pahalı bir karakter olmasıdır. 

b)Champion

  Eğer seçtiğiniz karakter Carsise ise ve swordsman iseniz bu sınıfa geçersiniz. Champion iki kılıç taşıyamaz sadece bir tane büyük kılıç taşır. Çok dayanıklıdır.

c)Seal Master

  Herbalistler isterlerse seal master olabilirler. Seal Masterlar düşmanı dayanıksızlarştırmak, onları lanetlemek üzerinde güçlere sahiptir. Düşmanı etkisiz bırakarak onları pek zorlanmadan öldürür.

d)Cleric

  Herbalistler isterlerse Cleric olabilirler. Clericler düşmanı zayıflatmak yerine diğer oyuncuları veya kendilerini güçlendirmek üzerine uzmanlarşmıştır. Kendilerini ve diğer oyuncuları güçlendirip defanslarını artırırlar.

e)Sharpshooter

  Hunterlar level 40 olduklarında bu sınıfa geçebilirler. Sharpshooterlar ok kullanmayı bırakıp silah kullanmaya başlarlar. Silahlar oklardan çok daha güçlüdür ancak bazı özellikleri azaltır. Özellikle saldırı hızı çok azalır. Ayrıca oklardan daha yakın bir mesafeden saldırmak zorunda kalırsınız.

  Hunterken olduğu gibi, Sharpshooterlar da dayanıksız olmaları nedeniyle ağaç ve kayalrın arkasından saldırır. Düşmanı elinden, ayapndan vurarak onları sakatlar, saldırı güçlerini azaltır, büyü kullanmalarını engeller.

f)Voyager

  Explorerlar level 40 olduklarında bu sınıfı seçebilirler. Voyagerlar yıldırım indirmelerinin yanında değişik bir "ışın" gücüne sahip olurlar. Önlerinde kaç tane düşman olursa olsun hepsine vurabilirler.

   Ayrıca denizlerde herkesin en büyük korkusudur. Fırtına, girdap çıkartabilir. Düşmanı bir noktada kilitleyebilir.

 

Karakterler

1)Lance

3 sınıf seçebilirler: Swordsman, Hunter,  Explorer. Dengeli bir karakterdir. Swordsman olurlarsa gelişmiş sınıf olarak Crusader olabilirler.

2)Phyllis

3 sınıf seçebilir: Herbalist, Explorer, Hunter. Dengeli bir karakterdir.

3)Carsise

1 sınıf seçebilir: Swordsman. Dengeli değildir. SP sayısı daha az ve büyü olarak daha güçsüzdür. Ancak canı,gübü ve defansı daha fazladır.

4)Ami

2 sınıf seçebilir: Herbalist, Explorer.  Dengeli değildir. SP sayısı daha fazla ve büyü olarak daha güçlüdür. Defansı ve canı daha azdır.

 

 


yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun

Onkare'de Ara

Kullanıcı girişi

Son 10 yorum

Kimler bağlı

Şu an sitede 1 kullanıcı ve 11 konuk var.

TOPlist onkare'ye link verenler onkare technoratide artieksi