Oyyla

onkare.com da neyin nesi?

onkare.com içeriği kullanıcıları tarafından oluşturulan, bu içeriğin kullanıcılarının oylarıyla ana sayfaya yükseltildiği veya yayından kaldırıldığı, aklınıza gelen her şeyi paylaşabileceğiniz pek enfes bir yer!

Çok beğendim, nasıl yapıyoruz?

Ortalama 17sn süren bir işlemle kayıt oluyoruz.


Wzzzp Türkiye - Hit Değişim


Socidi - Social Dictionary


Facebook Comments Urban Dictionary


Socidi Türkçe

İçeriğe üye ol

İçeriğe üye ol

En çok arananlar

etiketleri: | | | |
faint resmi

Aslında bu son derece beyinsiz grup için yazacak pek bir şey yok. Sadece eğer bir yerde resmini görürseniz ne olduğunu bilmenizi istedim.

 

Bu grup en başta Amerika'da yahudilere ve katoliklere karşı kurulmuş. Zamanla zencileri hedef almışlar ve yahudilerle aBu arada son derece ırkçı ve faşistlerBu arada son derece ırkçı ve faşistlerraları düzelmiş. Hatta yahudiler zamanla bu gruba yardımda bile bulunmuşlar. Kendilerini bir b...k zanneden, orada burada gördükleri zencilere saldıran beyaz olmanın bir halt olduğunu zanneden bir örgüt.

 

Simgeleri yanan bir haç. Acayip bir ayinleri var ama şu an buna girmek istemiyorum. Zaten resimlere bakınca anlayacaksınız.

 

Günümüzde bu gruba pek rastlanmamakta. Ancak seksenli yıllarda zencilere rahat vermemişler. Zaten Marlboro'nun büyük paketinde "kkk" yazısına rastlandığından dolayı hiç bir zenci filminde bu sigaraya rastlanmamıştır... Her neyse, bütün yazacağım bu kadar. Kendilerini gizemli göstermeye çalışan gerizekalı bir grup hakkında yeterli bir bilgi olduğunu düşünüyorum bunun.Ku Klux Klan 2Ku Klux Klan 2


yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun

Onkare'de Ara

Kullanıcı girişi

Son 10 yorum

Kimler bağlı

Şu an sitede 1 kullanıcı ve 2 konuk var.

TOPlist onkare'ye link verenler onkare technoratide artieksi