Oyyla

onkare.com da neyin nesi?

onkare.com içeriği kullanıcıları tarafından oluşturulan, bu içeriğin kullanıcılarının oylarıyla ana sayfaya yükseltildiği veya yayından kaldırıldığı, aklınıza gelen her şeyi paylaşabileceğiniz pek enfes bir yer!

Çok beğendim, nasıl yapıyoruz?

Ortalama 17sn süren bir işlemle kayıt oluyoruz.


Wzzzp Türkiye - Hit Değişim


Socidi - Social Dictionary


Facebook Comments Urban Dictionary


Socidi Türkçe

İçeriğe üye ol

İçeriğe üye ol

En çok arananlar

etiketleri: | | | |
girisimcifikirler resmi

Kaynak : www.girisimcifikirler.com 

Son dönemlerde kendi işini kurmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Birikimini değerlendirmek, kâr getiren bir iş haline dönüştürmek isteyen yatırımcılar, çeşitli iş fırsatlarını araştırıyor. Girişimciler için farklı seçenekler sunan birçok alan da yatırımcısını bekliyor.
Her iki alanda doğru bilgi paylaşımı, doğru yatırım için çok önemli. Bir yatırıma girişmeden önce farklı alanlardaki seçenekleri mutlaka gözden geçirmelisiniz.
Buradan hareketle kurmuş olduğumuz bu site, birikimini yatırıma dönüştürmeyi amaçlayan kişileri hedefliyor. Sitemizde hergün yeni bir iş fikri ile karşılaşacaksınız. Her biri Türkiye'de iş potansiyeline sahip bu alanlardan birine yatırım yapabilirsiniz. Bir şirketin satış ofisini açabilir veya yurtdışından bir markayı ilk getiren siz olabilirsiniz.
İlerleyen günlerde, birçok iş seçenekleriyle karşınızda olacağız. Sermayeniz ne kadar olursa olsun, her büyüklükte yatırım için uygun fırsatları bulabileceğiniz sitemizde, sadece bilgi birikiminizi değerlendirebileceğiniz iş kolları da bulunacaktır. Özellikle bilişim alanında bilgi birikimine sahip olanlara yönelik hazırlayacağımız yazıların büyük ilgi çekeceğini tahmin ediyoruz.
İçinde bulunduğumuz bu dönemde ve sürekli krizlerle kesintiye uğrayan ekonomide, yatırım her dönem riskli. Bu nedenle girişimciler, bir işe başlarken risk almak suretiyle büyük fedakarlıkta da bulunuyor. Bu doğrultuda, yapılan yatırımların doğru alana kanalize edilmesi ve yatırım esnasındaki davranışlar hayati önem taşıyor. Bunun için bazı temel kurallar var.
1- Dünyayı olmasını istediğiniz gibi değil, olduğu gibi görün. Yani yatırımlarınızı mutlaka pazar araştırmalarına ve sayısal gerçekçi verilere dayandırın.
2- Hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda agresif davranın, işin başarıya ulaşması için kullanabileceğiniz tüm silahları kullanın.
3- Aldığınız eğitimi, sizi motive eden olgularla birleştirin, sadece eğitiminize uygun bir alanı değil, aynı zamanda işleyişi ile sizi tatmin edecek olan alana yatırım yapın.
4- Finansmandan pazarlamaya kadar işinizle ilgili tüm ayrıntıları öğrenmeye çalışın.
5- Spesifik konularda uzmanlara danışmaktan asla çekinmeyin.


yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun

Onkare'de Ara

Kullanıcı girişi

Son 10 yorum

Kimler bağlı

Şu an sitede 1 kullanıcı ve 19 konuk var.

TOPlist onkare'ye link verenler onkare technoratide artieksi